PARTIDA ATZERATUAK

GORENGOEN MAILA | REGIONAL PREFERENTE
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
SALVATIERRA S.D.   -  AMURRIO CLUB Hasierako data:  2019/11/10 16:00
Atzeratutako data:  2019/12/05 20:00 - MUNICIPAL SALVATIERRA Nº 2 - SALVATIERRA
1. EREGIONALA | PRIMERA REGIONAL
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
SAN MARTIN C.D.F.   -  EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. Hasierako data:  2019/09/21 16:00
Atzeratutako data:  2019/12/06 11:30 - SAN MARTIN - VITORIA-GASTEIZ
  1.Multzoa 3.Jardunaldia 
LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.   -  ALIPENDI C.D. Hasierako data:  (ASIGNATU GABE)
Atzeratutako data:  2020/02/16 00:00 - SAN MARTIN (Llodio) - LLODIO
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
SALVATIERRA S.D.   -  NANCLARES C.D. Hasierako data:  2019/11/10 11:15
Atzeratutako data:  2019/12/06 12:00 - MUNICIPAL SALVATIERRA Nº 2 - SALVATIERRA
OHOREZKO JUBENILAK | JUVENIL DE HONOR
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
SALVATIERRA S.D.   -  ALEGRÍA C.D. Hasierako data:  2019/09/22 00:00
Atzeratutako data:  2019/01/26 00:00 - MUNICIPAL SALVATIERRA Nº 2 - SALVATIERRA
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
RIOJA ALAVESA LUZERNA C.F.   -  SALVATIERRA S.D. Hasierako data:  2019/11/10 17:00
Atzeratutako data:  2019/12/06 16:00 - EL NORTE - SAMANIEGO
  1.Multzoa 10.Jardunaldia 
KASKAGORRI AMURRIOKO F.T.   -  SALVATIERRA S.D. Hasierako data:  2019/11/23 15:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
JUBENILEN 1. MAILA | PRIMERA JUVENIL
  1.Multzoa 6.Jardunaldia 
IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.   -  AJURIA ABENDAÑO C.D. (RETIRADO) Hasierako data:  2019/11/09 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 7.Jardunaldia 
AJURIA ABENDAÑO C.D. (RETIRADO)   -  VITORIA C.D. Hasierako data:  2019/11/17 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
IBAILAKUA, C.D.F.   -  AJURIA ABENDAÑO C.D. (RETIRADO) Hasierako data:  2019/11/24 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 9.Jardunaldia 
ABETXUKO A.D.C.   -  IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. Hasierako data:  2019/11/30 16:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)

AJURIA ABENDAÑO C.D. (RETIRADO)   -  SALBURUA GASTEIZ F.K.E. Hasierako data:  2019/12/01 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
KADETEEN 1. MAILA | PRIMERA CADETE
  1.Multzoa 6.Jardunaldia 
BETOÑO, C.D.   -  RIOJA ALAVESA LUZERNA C.F. (RETIRADO) Hasierako data:  2019/10/27 12:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 7.Jardunaldia 
RIOJA ALAVESA LUZERNA C.F. (RETIRADO)   -  ZARAMAGA C.F. Hasierako data:  2019/11/09 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.   -  RIOJA ALAVESA LUZERNA C.F. (RETIRADO) Hasierako data:  2019/11/16 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 9.Jardunaldia 
RIOJA ALAVESA LUZERNA C.F. (RETIRADO)   -  ALEGRÍA C.D. Hasierako data:  2019/11/23 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 10.Jardunaldia 
LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.   -  RIOJA ALAVESA LUZERNA C.F. (RETIRADO) Hasierako data:  2019/11/30 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)

ARANBIZKARRA C.F.   -  SAN IGNACIO C.D. Hasierako data:  2019/11/30 16:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
ERREGIONALA | REGIONAL
  1.Multzoa 4.Jardunaldia 
ELECTRO ARABA   -  ARAKAR VITORIA, C.D.F.S. Hasierako data:  2019/11/10 19:30
Atzeratutako data:  2019/12/08 20:00 - POL. ABETXUKO - VITORIA-GASTEIZ
HAURREN F-11 ERRENDIMENDUA | INFANTIL F-11 RENDIMIENTO
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
OLARIZU   -  LAKUA Hasierako data:  2019/09/28 12:00
Atzeratutako data:  2020/02/01 00:00 - OLARANBE Nº 3 - VITORIA-GASTEIZ
  1.Multzoa 4.Jardunaldia 
ETXEZARRA   -  LAKUA Hasierako data:  2019/10/26 09:30
Atzeratutako data:  2019/12/07 12:00 - ARIZNABARRA - VITORIA-GASTEIZ
F-8 ALEBIN 1º FASEA | ALEVIN F-8 1º FASE
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
ARMENTIA IKAST.   -  ABENDAÑO IK. Hasierako data:  2019/10/05 12:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  6.Multzoa 1.Jardunaldia 
SAN IGNACIO   -  IBAILAKUA Hasierako data:  (ASIGNATU GABE)
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
BENJAMIN F-8 1. FASEA | BENJAMIN F-8 1º FASE
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
URAKAN ADISKI (RETIRADO)   -  IRU-BAT BLANCO Hasierako data:  2019/10/19 12:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
ARETO FUTBOLEKO BENJAMIN | BENJAMIN F. SALA
  8.Multzoa 1.Jardunaldia 
TOKI EDER   -  URKIDE Hasierako data:  2019/11/09 00:00
Atzeratutako data:  2020/02/08 00:00 - SIN DETERMINAR - VITORIA-GASTEIZ
  8.Multzoa 10.Jardunaldia 
URKIDE   -  TOKI EDER Hasierako data:  (ASIGNATU GABE)
Atzeratutako data:  2019/11/09 11:30 - URKIDE POLIDEPORTIVO - VITORIA-GASTEIZ
INFANTIL-KADETE FEMENINOA F-8 | FEMENINA INFANTIL-CADETE F-8
  1.Multzoa 3.Jardunaldia 
MARIAS ADISKIDETAZUNA   -  ALEGRÍA Hasierako data:  2019/11/23 11:00
Atzeratutako data:  2019/12/28 00:00 - MARIANISTAS - VITORIA-GASTEIZ
1.MAILA | PRIMERA DIVISION
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
CAFE COMPAY C.D.   -  ABETXUKO A.D.C. F-7 Hasierako data:  2019/11/30 16:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
2.MAILA | SEGUNDA DIVISION
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
FUCKING STONERS - Retirado   -  BULGARIA F.C. Hasierako data:  2019/09/29 12:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 2.Jardunaldia 
COMEME&SOW WOOD   -  FUCKING STONERS - Retirado Hasierako data:  2019/10/06 11:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 3.Jardunaldia 
FUCKING STONERS - Retirado   -  TXIKITEROS Hasierako data:  2019/10/20 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 4.Jardunaldia 
LAIA C.D.   -  FUCKING STONERS - Retirado Hasierako data:  2019/10/27 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 5.Jardunaldia 
LAS LOLAS F.C.   -  FUCKING STONERS - Retirado Hasierako data:  2019/11/10 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 6.Jardunaldia 
FUCKING STONERS - Retirado   -  BOKA JUNIORS Hasierako data:  2019/11/17 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 7.Jardunaldia 
LA CARBALLINESA   -  FUCKING STONERS - Retirado Hasierako data:  2019/11/24 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
ANTI KIROL KLUBA   -  LAS LOLAS F.C. Hasierako data:  2019/11/30 15:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)

FUTBOLEROS F-7   -  HIDROCLIMA INSTALACIONES Hasierako data:  2019/11/30 16:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)

FUCKING STONERS - Retirado   -  ALL BLACK OPS Hasierako data:  2019/12/01 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 9.Jardunaldia 
DEPORTIVO BERRIA   -  FUCKING STONERS - Retirado Hasierako data:  2019/12/15 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
3. MAILA - B TALDEA | TERCERA DIVISIÓN - GRUPO B
  1.Multzoa 1.Jardunaldia 
ROCK CIRCUS   -  ASTON-BIRRA F.C. - Retirado Hasierako data:  2019/10/06 10:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 2.Jardunaldia 
ASTON-BIRRA F.C. - Retirado   -  ANSARES, C.D. F-7 Hasierako data:  2019/10/19 18:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 3.Jardunaldia 
ADURTZAKO HARROBIA   -  ASTON-BIRRA F.C. - Retirado Hasierako data:  2019/10/27 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 4.Jardunaldia 
ASTON-BIRRA F.C. - Retirado   -  RESISTENCIA FC Hasierako data:  2019/11/10 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 5.Jardunaldia 
ASTON-BIRRA F.C. - Retirado   -  ALAERRE-VENTANAS GASTEIZ Hasierako data:  2019/11/17 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 6.Jardunaldia 
INTER-LAGUNAK, C.D. F-7   -  ASTON-BIRRA F.C. - Retirado Hasierako data:  2019/11/24 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 7.Jardunaldia 
ASTON-BIRRA F.C. - Retirado   -  ARETXARGI Hasierako data:  2019/12/01 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
  1.Multzoa 8.Jardunaldia 
SAN BIRRAZO F.C.   -  ASTON-BIRRA F.C. - Retirado Hasierako data:  2019/12/15 00:00
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)
3. MAILA - C TALDEA | TERCERA DIVISIÓN - GRUPO C
  1.Multzoa 7.Jardunaldia 
OS CENTOLOS   -  CLUB DE CABALLEROS ROBERTINI Hasierako data:  2019/11/30 15:30
Atzeratutako data:  (ASIGNATU GABE)